Az Ikariam Zeta szerver AIE szövetségének fóruma
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az Ikariam Zeta szerver AIE szövetségének fóruma
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Amit az AIE szövetségről tudni érdemes

Go down 
SzerzőÜzenet
Che

Che


Férfi
Hozzászólások száma : 96
Tartózkodási hely : Zalaegerszeg
Registration date : 2008. Nov. 08.

Amit az AIE szövetségről tudni érdemes Empty
TémanyitásTárgy: Amit az AIE szövetségről tudni érdemes   Amit az AIE szövetségről tudni érdemes I_icon_minitimeVas. Nov. 09, 2008 10:18 pm

Amit az AIE szövetségről tudni érdemes Ikariam

Szövetségünk 2008.07.13-án alakult Niefiios szigetén, a ZETA szerveren. Eme megalakulásban szerény személyem is közreműködött, de rajtam kívül, még három elkövetőt tart számon a történelem. Nagyjából úgy esett, hogy akadt egy felbujtó ( nem én ), aki felbujtotta a többieket ( többek közt engem / többek = 3 ), és megalakult a szövetség.
Először valami lehetetlen nevet sikerült választani, pontosabban rövidítést, vagy jelet, vagy mittudomén mi a szöszt ( ezen választásban nagy szerepet játszott vezetőnk nem aprócska ego-ja Rolling Eyes ). Szóval adódtak nehézségek az új tagok jelentkezésénél olyannyira, hogy volt aki másik szövetségbe lépett tévedésből. Na de ezt már nem nézhettük tétlenül, így új szövetségi jelre, és baráti szövetségre tettünk szert.
Az idő múlásával fejlődtünk, gyarapodtunk, új szigeteken vetettük meg virtuális lábacskáink, míg elérkeztünk egy zordon helyre, ahol "brutális" játékosok tanyáztak. Itt történt némi parázs levélváltás, aminek kapcsán eljött közénk a Nagy AB..., aki nem mellesleg nagy agy is, azon felül, hogy AB...-nak sem kicsi. Szóval jók vagyunk ismerkedésből is, bár nekem sikerült kivívnom Nagy AB..., haragját, amiben elévülhetetlen érdemei vannak nagytiszteletű vezéremnek is Twisted Evil . Na de semmi nem tart örökké, azóta már szent a béke, és én megragadok minden lehetőséget, hogy AB... Nagyságáról megemlékezzek, és nagytiszteletű vezéremet néha biztosítsam, nagynak semmiképp nem nevezhető tiszteletemről. Amit az AIE szövetségről tudni érdemes 307649 .
Eme kis kitérő után vissza a kronológiához! Tettünk-vettünk, gyarapodtunk, egyszer csak azon kaptuk magunkat, hogy testvérszövetségi ajánlatot küldtünk A Főnix Rendje dicső diplomatájának ( hogy hű maradjak a fagyihoz, bár ez csak nemmondommegkinek a véleménye ). Tehát küldtünk..., és kaptunk is pozitív visszajelzést ezen dicső diplomatától, aminek eredményeként megköttetett a testvérszövetségi izé. Az izé eredménye, hogy megismertünk egy Kozákot, aki nem kicsi, illetve ez az oldal, amiért, mint minden másért, hálát kell adnunk Nagy AB...-nak. Itt jegyezném meg hálálkodásom két okát, Nagy AB... felé. 1., Fentebb említett magamra haragítás ( jogosságát nem vitatom ), ami egy elhamarkodott megjegyzésemen alapult; 2., Tartok tőle, hogy nagytiszteletű vezérem nem kellően hálás, ezért az ő részét is próbálom pótolni.
Ismételten kitértem, gyorsan vissza! Itt az oldal, és itt vagy Te, kedves olvasó. Na már most, ha itt vagy, akkor vagy valamelyik szövetség tagja vagy, vagy nem vagy az, ez esetben viszont, reményeink szerint az szeretnél lenni ( különben mit keresnél itt, mondjuk lehetsz VIP meghívott, de ha ezt elolvastad, szerintem már bánod, hogy nem hozzánk tartozol Rolling Eyes , bár az is lehet, hogy nem, de azért ez eléggé valószínűtlen, szerintem... ). Tehát a tagság..., lépj be közénk, és élj át hihetetlen kalandokat az ókori szigetvilágban! ( ez a reklámszlogen, bocs! ) nos, gondolom jelentkezni tudod, hogy kell, ha már egyszer idáig elkeveredtél... Very Happy .

Nyomás jelentkezni, ne ezt a béna szöveget olvasgasd!
( elsősorban AIE, de AFR, vagy AFR-A is lehet a célszövetség )
Amit az AIE szövetségről tudni érdemes 550_Copy_of_300spartanwarriors-Nikos_Panos_phalanx-A

folyamatban... ( ez azért van - mármint a "folyamatban..." -, mert folyamatosan zajlik az élet a`la virtual, szóval a jelentősebb események meg lesznek említve eme helyen. )

Jelentősebb események, melyek megemlítésre érdemesnek találtattak:

- A Főnix Rendjének az Ő Akadémiájával folytatott közös, tudományos kutatómunka eredményeként, felfedezésre került a checilus. Jelenleg annyit tudni róla, hogy a billentyűzetkezelő idegrendszert támadja. Reményeink szerint, prof. B-A hamarosan nyilvánosságra hozza e témában végzett kutatásainak az eredményét. ( Sajnos prof. B-A a mai napig nem volt hajlandó nyilvánosságra hozni kutatásai eredményét..., arra kell következtetnem, hogy irigy, avagy nem is végez kutatásokat. )
- Némi feszültség támadt köztünk, és egy másik szövetség között ( valljuk meg, ilyen zárt szigetvilágban, ennyi kötöttség közepette ez nem meglepő ). Előrelépés nem történ, viszont hátralépés sem. Jelenleg egy helyben topogunk a feszültségünkkel, és feszülten várjuk a fejleményeket.
- Történt egy keresztelő, ami igazából átkeresztelkedő volt ( egy bujtogató nevet váltott ). Tapasztalható volt némi információhiány az esettel kapcsolatban, de meglepő gyorsasággal pótolva lett ezen hiányosság.
Vissza az elejére Go down
 
Amit az AIE szövetségről tudni érdemes
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Az Ikariam Zeta szerver AIE szövetségének fóruma :: Általános szekció :: Vendégváró-
Ugrás: